Wymiana i zwroty

1. Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy, czyli wymiany lub zwrotu towaru w terminie 20 dni od daty zakupu.

2. Zwrot lub wymiana następuje po powiadomieniu sklepu StanikSportowy.pl drogą elektroniczną lub listownie o chęci wymiany lub zwrotu.

3. Sklep StanikSportowy.pl, po wcześniejszym uzgodnieniu z Kupującym, wysyła e-mailem opłaconą etykietę zwrotną do samodzielnego nadania paczki w paczkomacie. Prosimy o wydrukowanie i naklejenie na przesyłkę listu przewozowego, który otrzymacie Państwo na adres mailowy. Bieliznę można zapakować w ten sam karton lub w kopertę. Ważne, aby zawierała metki i oznaczenia producenta. Stanik nie może nosić śladów użytkowania.

Jak nadać paczkę w paczkomacie?

  • Należy wydrukować etykietę zwrotną, nakleić ją na pudełko.
  • Zeskanować kod kreskowy z etykiety (skaner znajduje się poniżej monitora paczkomatu). Jeśli skaner nie działa, należy ręcznie wpisać ciąg cyfr z kodu kreskowego.
  • Otworzy się szufladka, do której należy włożyć paczkę i zamknąć drzwiczki.

Jeżeli decydujecie się Państwo na wymianę stanika na inny model lub rozmiar, paragon nie będzie konieczny. Jeżeli dokonujecie Państwo zwrotu, podstawą do zwrotu kosztów jest załączenie paragonu.

4. Można skorzystać z Formularza Wymiany lub Zwrotu (Formularz odstąpienia od umowy) lub dołączyć informację o danych do zwrotu lub wymiany lecz nie jest to konieczne.

5. Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy za towar w terminie maksymalnie 7 dni roboczych, lub wymieniony towar maksymalnie w ciągu 30 dni roboczych, o ile będzie on dostępny u producenta. Koszt przesyłki nie jest zwracany.

W celu otrzymania zwrotu niezbędne jest podanie numeru Państwa konta (wysłanie go e-mailem lub dołączenie do paczki).

6. Koszty wymiany pokrywa Sklep, jednak nie więcej niż jeden raz. Koszty każdej następnej wymiany ponosi Klient.

Szczegółowy regulamin wymiany i zwrotów dostępny jest w zakładce “Regulamin“.