Wymiana i zwroty

1. Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy, czyli wymiany lub zwrotu towaru w terminie 20 dni od daty zakupu.

2. Zwrot lub wymiana następuje po powiadomieniu sklepu StanikSportowy.pl drogą elektroniczną lub listownie o chęci wymiany lub zwrotu, ale nie jest to konieczne.

3. Kupujący wysyła wysyła produkt na własny koszt dowolną metodą pod adres:

  • Paczkomat: KEI02M ul. Wilczycka 97, 55-093 Kiełczów, e-mail: kontakt@staniksportowy.pl, tel. 691960234 lub
  • Femma ul. Skowronkowa 19, 55-093 Kiełczów

Bieliznę można zapakować w ten sam karton lub w kopertę. Ważne, aby zawierała metki i oznaczenia producenta. Stanik nie może nosić śladów użytkowania.

Konieczne jest załączenie do paczki lub wysłanie e-mailem numeru konta do zwrotu kosztu produktu. Koszt przesyłki nie jest zwracany.

Jak dokonać wymiany?

Należy zakupić wybrany produkt na stronie www.staniksportowy.pl Jeśli nie będzie go na stanie, prosimy o kontakt mailowy.

Jeżeli decydujecie się Państwo na wymianę stanika na inny model lub rozmiar, paragon nie będzie konieczny. Jeżeli dokonujecie Państwo zwrotu, podstawą do zwrotu kosztów jest załączenie paragonu.

4. Można skorzystać z Formularza Wymiany lub Zwrotu (Formularz odstąpienia od umowy) lub dołączyć informację o danych do zwrotu lub wymiany lecz nie jest to konieczne.

5. Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy za towar w terminie maksymalnie 7 dni roboczych, lub wymieniony towar maksymalnie w ciągu 30 dni roboczych, o ile będzie on dostępny u producenta. Koszt przesyłki nie jest zwracany.

 

Szczegółowy regulamin wymiany i zwrotów dostępny jest w zakładce “Regulamin“.