Wymiana i zwroty

1. Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy, czyli wymiany lub zwrotu towaru w terminie 20 dni od daty zakupu.

2. Zwrot następuje po powiadomieniu sklepu StanikSportowy.pl drogą elektroniczną lub listownie o chęci wymiany lub zwrotu.

3. Sklep StanikSportowy.pl, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Kupującym, zamawia na swój koszt kuriera InPost, który odbierze od Państwa paczkę. Prosimy o wydrukowanie i naklejenie na przesyłkę listu przewozowego, który otrzymacie Państwo na adres mailowy. Bieliznę można zapakować w ten sam karton lub w kopertę. Ważne, aby zawierała metki i oznaczenia producenta. Stanik nie może nosić śladów użytkowania.

Jeżeli decydujecie się Państwo na wymianę stanika na inny model lub rozmiar, paragon nie będzie konieczny. Jeżeli dokonujecie Państwo zwrotu, podstawą do zwrotu kosztów jest załączenie paragonu.

4. Można skorzystać z Formularza Wymiany lub Zwrotu (Formularz odstąpienia od umowy) lub dołączyć informację o danych do zwrotu lub wymiany.

5. Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy w terminie maksymalnie 7 dni roboczych, lub wymieniony towar maksymalnie w ciągu 30 dni roboczych, o ile będzie on dostępny u producenta.

6. Koszty wymiany pokrywa Sklep, jednak nie więcej niż dwa razy. Koszty każdej następnej wymiany ponosi Klient.

Szczegółowy regulamin wymiany i zwrotów dostępny jest w zakładce “Regulamin“.