Staniki sportowe Panache

Grey Marl 4 225x300 - Staniki sportowe PanacheCzy znasz to uczucie, gdy chciałaś zacząć ćwiczyć, pójść na zajęcia fitness, na rower czy pobiegać i pomyślałaś sobie: nie, rezygnuję… bo oczami wyobraźni zobaczyłaś siebie z podskakującym w niekontrolowany sposób biustem, z obolałą klatką piersiową i ciągnącymi piersiami? To znany wielu paniom scenariusz. I nie tylko posiadaczkom dużego biustu, ponieważ bolesność i tkliwość piersi jest także bolączką posiadaczek drobniejszego  biustu.

Te nieprzyjemne skutki uprawiania sportu często biorą się z nieodpowiednio dobranej bielizny.

Wyobraź sobie, że idziesz biegać w za małych lub za dużych butach, w takich, które cię obcierają przy każdym kroku. Pewnie drugi raz w tych butach nie wyjdziesz z domu. Tak samo jest ze stanikiem. Jeśli ćwiczysz w topie lub staniku codziennym, który nie wspiera Twojego biustu odpowiednią konstrukcją, efekt może być jeden: zniechęcisz się i sport nie będzie już dla ciebie przyjemnością.

Jaka konstrukcja stanika sportowego daje nam prawidłowe podparcie biustu? Przede wszystkim wysokie zabudowanie staników sportowych zapewnia nam komfort podczas aktywności. Piersi przy podskokach, przy ćwiczeniach na macie w podporze czy do góry nogami w pool dance czy jodze, nie wypadają nam z naszego biustonosza sportowego a świetnie utrzymują się w sportowej bieliźnie.

Profesjonalny side support czyli boczne wsparcie dla aktywnych piersi to kolejna cecha dobrej konstrukcji biustonosza. Pamiętając o tym, że biust wykonuje podczas ćwiczeń ruch odwróconej ósemki, wiemy, jak ważne jest wsparcie nie tylko góra-dół, ale również z boku.

Ramiączka… tu wiele pań ma obawy przed boleśnie wciskającymi się ramiączkami w ramiona. Przemyślana konstrukcja zapewnia nam komfort noszenia stanika sportowego – ramiączka są piankowe, mięciutkie i szerokie, dzięki czemu nosi się je wygodnie, bez obciążenia mięśni czworobocznych, bólu karku, pleców czy głowy!

Takie cechy ma stanik sportowy Panache na duży biust oraz na drobniejsze biusty. Każdy biust potrzebuje odpowiedniego podtrzymania. Cięższe, obfitsze piersi dostaną dodatkowe wsparcie w postaci fiszbin w silikonowej otoczce.

Panache sport z fiszbinami czy bez?

Jak mówimy o fiszbinach, warto wspomnieć, że marka Panache posiada w swojej ofercie także biustonosze sportowe bez fiszbin. To propozycja dla Pań o wrażliwej skórze czy dla biegaczek, pokonujących dystanse powyżej 10-15 km.

Panache rozmiarówka staników

Biustonosz sportowy Panache to stanik w którym Twój biust pozostanie na swoim miejscu podczas aktywności fizycznej. Pieszczotliwie nazywany „zbroją”, pozwala utrzymać cięższe biusty do brytyjskiej miseczki J!

To, co panie bardzo w nim cenią, to to, że jest to stanik sportowy z usztywnianymi miseczkami. Nazywamy to enkapsulacją, czyli oddzieleniem piersi od siebie i otoczenie każdej z nich sztywną miską. Zyskujemy efekt pięknych piersi, przy okazji dbając o ich zdrowy wygląd i kondycję – mówiąc wprost, piersi ubrane w stanik sportowy na dłużej pozostaną jędrne i atrakcyjne.

Panache sport jak dobrać rozmiar?

Najwygodniej skorzystać z tabeli rozmiarów, którą znajdziesz tutaj.

Polecamy zmierzyć się ciasno pod biustem, na wydechu, następnie w obwodzie biustu na wysokości brodawek. Te dwie wartości zestawiamy ze sobą i odczytujemy wynik z tabeli.

Warto wiedzieć, że Panache stosuje brytyjską rozmiarówkę, czyli podwójne literki, dlatego na StanikSportowy.pl tabela podzielona jest na rozmiarówkę Panache (brytyjską) i pozostałych marek.

Firma Panache to brytyjski producent biustonoszy codziennych i sportowych. Bardzo ceniony na całym świecie, dzięki przemyślanej konstrukcji biustonoszy na różne biusty. Od wielu lat staniki Panache są bestsellerami w wielu sklepach.

Panache czy Shock Absorber?

To często zadawane nam pytanie:) I odpowiedź jest jedna – to zależy:)

Przede wszystkim zależy od Twoich preferencji, od gustu oraz od tego w czym czujesz się wygodniej. Większość staników Shock Absorber ma miękkie miseczki i działają one na zasadzie kompresji, czyli przyciśnięcia biustu mocno do klatki piersiowej. Biustonosze Panache mają sztywne miseczki, co pozwala zachować kształt biustu i działa na zasadzie enkapsulacji, czyli oddzielenia piersi od siebie, zamykając je w osobne „kapsułki” – jak opowiada dystrybutor marki Panache na Polskę.

Pytanie więc kierujemy do Ciebie: czy wolisz stanik sportowy z miękkimi miseczkami czy z usztywnianymi?:)

Staniki sportowe Panache opinie

Panache to jedna z wiodących marek staników sportowych na świecie. Coraz więcej Polek sięga po produkty tej firmy, bo doskonale utrzymują biust i posiadają bogatą ofertę rozmiarową.

Panache – do jakich sportów polecam te staniki

Zakres sportów, do których idealnie nadają się biustonosze Panache jest szeroki, ale tu na podium postawiłabym jazdę konną, jazdę na rowerze czy pool dance – czyli sporty, gdzie biust bardzo mocno wybija się go góry i w górnej części klatki piersiowej potrzebuje ogromnego wsparcia.

Warto sięgnąć po stanik sportowy na duży biust, by otoczyć piersi maksymalną opieką i wsparciem po to, byś z zajęć sportowych czerpała radość i czuła się wyjątkowo komfortowo. Pamiętaj tylko o dobraniu odpowiedniego rozmiaru i viola! ćwiczysz z uśmiechem na twarzy:)

Tego Wam życzymy – uśmiechniętych treningów i głowy wolnej od myślenia o biuście:)

 

Dodaj komentarz