O mnie

stanik sportowy, run bra

Witaj, jestem Magda. Staniki sportowe to produkty, które podbiły moje serce. Kolory, wzory i konstrukcje mnie fascynują. Lubię wyzwania, a takim właśnie wyzwaniem jest znalezienie naprawdę wartościowej i dobrze skonstruowanej bielizny sportowej. Marek sportowych na rynku polskim jest wiele, ale takie, które robią dobre produkty, można policzyć na palcach jednej ręki.

Nie urodziłam się w sportowym obuwiu, ale wiele razy podejmowałam próbę aktywnego trybu życia. Na przeszkodzie niestety stał… mój biust. Przy każdym skoku bolał, przy każdym pokonanym kilometrze skóra się naciągała a ja traciłam zapał. Aż w końcu trafiłam na mój pierwszy profesjonalny stanik sportowy. Od tamtej pory ćwiczenia stały się przyjemnością. A pomysł na rozpropagowanie sportowych staników narodził się w… szatni klubu fitness.

Jestem brafitterką, specjalizującą się w doborze bielizny sportowej. Będąc z kobietą w przymierzalni, interesuje mnie jej biust w trochę innym spojrzeniu: pomiędzy którymi żebrami jest on umiejscowiony, czy kobieta oddycha przeponowo czy płucnie, czy piersi są blisko czy daleko osadzone, czy klatka piersiowa jest klasyczna, ramiona spadziste a może nie?:) Te wszystkie składowe potrzebne są do dobrania dobrego dla stanika sportowego.

Chciałabym, aby kobiety miały dużą świadomość tego, co powinny założyć na trening. Często dbają o to, aby mieć dobre buty, leginsy, koszulkę i gadżety a nie myślą o staniku, który chroni ich zdrowie, urodę oraz może zdecydowanie podnieść osiągi!

Serdecznie zapraszam Cię do mojego sklepu, na prywatny brafitting we Wrocławiu oraz na eventy w całej Polsce!

Do zobaczenia!

Magda

 

Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia brafittingowego