O mnie

IMG 0018 300x225 - O mnie

Witaj, jestem Magda.
Stworzyłam ten sklep z bielizną sportową, aby przekazać kobietom, że stanik sportowy to nie jest widzimisię czy modny dodatek, ale przede wszystkim to utrzymanie piersi, kręgosłupa i całego ciała w dobrej kondycji. To po prostu dbanie o swoje zdrowie.
A jak to się zaczęło?
Moja historia jest prosta. Trzeba było znaleźć dla siebie stanik sportowy!
Nie urodziłam się w sportowym obuwiu, ale wiele razy podejmowałam próbę aktywnego trybu życia. Na przeszkodzie niestety stał… mój biust.
Czy to był fitness, czy bieżnia, czy mój ukochany step, cała klatka piersiowa aż rwała. Znasz to, kiedy nie wiesz, czy patrzeć na instruktorkę, czy łapać piersi, żeby nie wybiły zębów? Pamiętam, jak pierwszy raz poszłam biegać…:) Cóż, nie było to miłe doświadczenie i zraziłam się na dłuuugo. Straciłam cały zapał. Aż w końcu trafiłam na mój pierwszy profesjonalny stanik sportowy. Nie mogłam uwierzyć, że można zaprojektować konstrukcję, która trzyma piersi jak zbroja, przy tym pozostawiając swobodę ruchów. Wiedziałam, że pozostanę wierna stanikom sportowym na zawsze.
A pomysł na rozpropagowanie sportowych staników narodził się w… szatni i na zajęciach klubu fitness.
Mając na sobie w końcu niezawodną bieliznę, rzuciłam okiem dookoła. Zobaczyłam kobiety, które miały na sobie super ekstra, piękne, logowane TOPY sportowe, które niczym nie różnią się od koszulki i z utrzymaniem piersi nie mają nic wspólnego. Były też takie, które miały na sobie zmęczony życiem stanik codzienny, taki „na dobicie” na fitnessie. Widziałam też całe koronkowe cuda i wyobraziłam sobie ten ból, kiedy sztywna koronka ociera się o spoconą skórę. Sytuacja została przesądzona, kiedy obok mnie na macie ćwiczyła pani, której jeden ostry fiszbin wysunął się ze stanika codziennego i sięgał aż pod samą szyję.
I zostałam brafitterką. Teraz z radością pomagam Wam dobierać biustonosze sportowe, w zależności od sportu, jaki uprawiacie, Waszej sylwetki i upodobań. Wyszukuję też najlepsze staniki sportowe, o niezawodnej konstrukcji i w ciekawych wzorach i sprowadzam je dla was do StanikSportowy.pl.
Wciąż się szkolę i doskonale i nawet… próbuję znów biegać, tylko po to, aby wypróbowywać wszystkie moje stanikowe cuda;)
Zapraszam Cię do miejsca dla aktywnych kobiet. 😊

Serdecznie zapraszam Was również do mojego sklepu internetowego, na prywatny brafitting we Wrocławiu oraz na eventy w całej Polsce!

Do zobaczenia!

Magda

 

img376 300x212 - O mnie
Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia brafittingowego

certyfikat Anita mały 211x300 - O mnie