KTO SIĘ WSTYDZI BRAFITTERKI?

Co to takiego, ten BRAFITTING?
Cytując #stowarzyszeniepolskiegobrafitingu
„Brafitting to coś więcej niż wiedza o rozmiarach i krojach biustonoszy.
Brafitting to stan umysłu. Poczucie odpowiedzialności za wszystkie kobiety i każdą z osobna.” 1f49c - KTO SIĘ WSTYDZI BRAFITTERKI?💜1f49b - KTO SIĘ WSTYDZI BRAFITTERKI?💛1f49c - KTO SIĘ WSTYDZI BRAFITTERKI?💜

Dokładnie też tak czuję. Największą radością mnie napawa, kiedy kobieta, której dobrałam stanik pisze mi, jak się dobrze czuje, jak nie odczuwa bólu i jak w końcu prawidłowo ćwiczy. Satysfakcja 1000%1f60a - KTO SIĘ WSTYDZI BRAFITTERKI?

A co oznacza i co robi brafiterka?

Brafitting to z angielskiego “dopasowywanie biustonosza”. Brafiterka pomaga dobrać kobiecie stanik tak, aby służył on jej zdrowiu, czyli aby był w idealnym rozmiarze, nie za ciasny i nie za luźny, aby miał dobry rozmiar miseczki, miał prawidłowo wyregulowane ramiączka.

Jak brafitterka dobiera biustonosz? Przede wszystkim musi Cię dobrze zmierzyć. Ciasno pod biustem, dość luźno pośrodku piersi. Potem powinna zapytać, do jakiego rodzaju aktywności sportowej potrzebujesz stanika? Do wysokiej intensywności, jak bieganie czy niskiej, jak np. joga? Powinna też dowiedzieć się, czy wolisz miękkie czy też usztywniane miseczki, jak wolisz aby Twoje piersi wyglądały: lubisz je eksponować i mieć “dołek” między piersiami, czy też wolisz, aby stanik je miękko i naturalnie otulał, bardziej umiejscawiając je płasko na klatce piersiowej niż windował pod samą szyję. Gdy już brafiterka tego wszystkiego się dowie, da Ci do przymierzenia kilka modeli. Nie wstydź się i pozwól jej wejść do kabiny. Pamiętaj, że nie ocenia Ciebie, tylko to, jak leży stanik.

A kto się wstydzi brafitterki? Prawie każda z nas:)
Niestety, badania pokazują, że aż około 90% kobiet ma kompleksy.
No to jak tu się rozebrać przed obcą babą? Przecież będzie patrzeć, dotykać, oceniać! A ja tu nam fałdkę, tam wałek, pod pachą motyle, no i jak to przeżyć?! Wiem! Jak schudnę, to pójdę do brafitterki!

Tylko, kochana moja Hipotetyczna Kobieto, do tej pory to Twoje piersi będą się poddawały grawitacji w wyciągniętym bawełniaku albo w rozciągniętych koronkach. I więcej z tego szkody niż pożytku.
A powiem Wam z tej drugiej strony, że profesjonalna brafitterka ma tak zajęte oczy tym, aby stanik miał dobry rozmiar, miski przylegały a nie odstawały albo spłaszczały, tył nie wyciągał się w łuk, ramiączka były dobrze wyregulowane i milionem innych rzeczy, że nie ma czasu analizować ilości tłuszczyku na brzuszku.
Brafitterka jest skoncentrowana na dobrym samopoczuciu Klientki. Nie wstydźcie się, tylko korzystajcie z tej przydatnej profesji.😍1f4aa - KTO SIĘ WSTYDZI BRAFITTERKI?

Dodaj komentarz