Profesjonalne biustonosze sportowe do biegania i fitnessu marki Shock Absorber to rozwiązanie dla pań o różnych wielkościach biustu. W zależności od modelu, w tej kategorii znajdą panie staniki sportowe Shock Absorber o małych, średnich i dużych miseczkach (w tym specjalne staniki sportowe na duży biust) Szeroka guma oraz wygodne i miękkie ramiączka z opcją spięcia ich na wysokości łopatek doskonale podtrzymują biust i zmniejszają jego ruchy podczas ćwiczeń aż o 78%. Biustonosze Shock Absorber nie mają fiszbin, lecz są specjalnie wyprofilowane tak, aby nie spłaszczały biustu, a jedynie ładnie go podkreślały. Oddychające materiały skutecznie odprowadzają wilgoć, zapewniając komfort podczas intensywnych treningów. W naszej ofercie jest dostępna innowacyjna bielizna dla aktywnych kobiet. Tylko u nas znajdziecie staniki sportowe najlepszych marek zebrane w jednym miejscu, niezastąpione podczas treningów biegowych, siłowych czy fitness.

Jak wybrać odpowiedni stanik sportowy?

Dlaczego to ważne, jaki stanik sportowy nosisz?

Wiele kobiet sądzi, że stanik sportowy w cenie od 200 do 400 złotych to wyższa półka, przeznaczona dla pań trenujących zawodowo. Co ciekawe, myślą tak zarówno te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem, bieganiem czy ćwiczeniami na siłowni, jak i te, które spędziły na bieżni czy na maszynach tysiące godzin. Dlaczego są w błędzie?

Idea stojąca za biustonoszami od marek takich jak Shock Absorber zakłada, że ćwiczenia mają wzmacniać ciało i sprawić, że będziemy zdrowsze. Nie mogą więc w tym samym czasie wykrzywiać kręgosłupa, powodować bólu i otarć oraz sprawiać, że w połowie ćwiczenia braknie nam tchu. A to właśnie dzieje się, gdy ćwiczysz w zwykłym staniku lub w specjalnym „sportowym” topie – miękkiej koszulce, która tylko zakrywa Twoje piersi, zamiast przytrzymywać je w miejscu.

Dlatego skończmy raz na zawsze z przekonaniem, że dobry sportowy stanik to produkt tylko dla profesjonalistek. Piersi każdej kobiety są ważne: bez względu na to, czy ćwiczy ona dwa razy w miesiącu, czy na siłownię przychodzi codziennie. Zadbaj o swój kręgosłup, swoją skórę i swoje samopoczucie i zainwestuj (na lata!) w stanik sportowy pozwalający na beztroski trening! Zapraszam do zakupu – w swojej ofercie posiadamy również majtki sportowe, biustonosze Panache, suplementy i inne.

Filtrowanie