Profesjonalne biustonosze do biegania i fitnessu marki Shock Absorber to rozwiązanie dla pań o różnych wielkościach biustu. W zależności od modelu w tej kategorii znajdą panie staniki sportowe Shock Absorber o małych, średnich i dużych miseczkach. Szeroka guma pod biustem oraz szerokie i miękkie ramiączka z opcją spięcia ich na wysokości łopatek doskonale podtrzymują biust i zmniejszają jego ruchu podczas ćwiczeń aż o 78%. Biustonosze Shock Absorber nie posiadają fiszbin, lecz są specjalnie wyprofilowane tak, aby nie spłaszczały biustu, lecz ładnie go podkreślały. Oddychające materiały skutecznie odprowadzają wilgoć, zapewniając komfort podczas intensywnych treningów.
W naszej ofercie dostępna jest innowacyjna bielizna dla aktywnych kobiet. Tylko u nas znajdziecie tak wiele modeli staników sportowych, niezastąpionych podczas treningów biegowych, siłowych czy fitness.

Nie, wcale nie „tylko dla profesjonalistek”!
Wiele kobiet sądzi, że stanik sportowy w cenie od 200 do 400 złotych to wyższa półka, przeznaczona dla pań trenujących zawodowo. Co ciekawe, myślą tak zarówno te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem, bieganiem czy ćwiczeniami na siłowni, jak i te, które spędziły na bieżni czy na maszynach tysiące godzin. Dlaczego są w błędzie?

Idea, stojąca za biustonoszami od marek takich jak Shock Absorber, zakłada że skoro ćwiczenia mają wzmacniać ciało i sprawić, że będziemy zdrowsze, to nie mogą w tym samym czasie wykrzywiać kręgosłupa, powodować bólu i otarć i sprawiać, że w połowie ćwiczenia braknie nam tchu. A to właśnie dzieje się, gdy ćwiczysz w zwykłym staniku lub w specjalnym „sportowym” topie – miękkiej koszulce, która tylko zakrywa Twoje piersi, zamiast przytrzymywać je w miejscu.

Dlatego skończmy raz na zawsze z przekonaniem, że dobry sportowy stanik Shock Absorber to coś dla profesjonalistek! Piersi każdej kobiety są ważne: bez względu na to, czy ćwiczy ona dwa razy w miesiącu, czy na siłownię przychodzi codziennie. Zadbaj o swój kręgosłup, swoją skórę i swoje samopoczucie i zainwestuj (na lata!) w porządny produkt!