Użytkowniczki na całym świecie doceniają staniki Panache Sport za komfort użytkowania nawet przy bardzo intensywnych i wymagających ćwiczeniach. Brytyjska marka oferuje wysokiej klasy biustonosze dla aktywnych kobiet, wykonane z nowoczesnych materiałów odprowadzających wilgoć. Wnętrze stanika Panache Sport wykończone jest w technice bezszwowej, dzięki czemu nie występuje ryzyko otarć. Fiszbiny pozwalają utrzymać biust na miejscu, a żelowe zabezpieczenia eliminują ryzyku ucisku. Miękkie, szerokie ramiączka są praktycznie nieodczuwalne, a dzięki możliwości spięcia ramiączek na plecach możemy uzyskać jeszcze skuteczniejsze podtrzymywanie piersi w czasie treningu. Biustonosz sportowy Panache nie spłaszcza piersi, a jednocześnie utrzymuje je w miejscu, ograniczając ich ruch aż o 83%!

Prawidłowo dopasowana bielizna dla aktywnych pozwala czerpać pełnię przyjemności z ćwiczeń fizycznych. Warto dbać o swoje ciało nie tylko poprzez systematyczny trening, lecz także właściwy ubiór.

Dlaczego to ważne, jaki biustonosz sportowy nosisz?
Z pewnością choć raz zdarzyło Ci się pójść na rower czy pobiegać w zwykłym, domowym staniku. Na pewno pamiętasz też ból i mdłości, jaki powoduje gwałtowny ruch piersi w górę i w dół – tylko najbardziej brutalna dla swojego ciała sportsmenka zdecydowałaby się kontynuować ćwiczenia w takich warunkach. Nawet jednak, jeśli masz sztywny stanik czy kupiłaś miękki, podtrzymujący top i dyskomfort, który odczuwasz, jest znacznie mniejszy, to nie znaczy, że Twój model jest odpowiedni do uprawiania w nim sportu!

Odpowiedni sportowy stanik nie tylko powstrzymuje ruch piersi. Konstrukcja ma za zadanie także równomiernie rozkładać ciężar (co ogromnie istotne dla każdej kobiety z miseczką większą niż A) i chronić kręgosłup, a także pozwolić skórze oddychać. Biustonosze sportowe Panache polecam nie tylko jako właścicielka sklepu, ale przede wszystkim jako dziewczyna, która kocha sport: bo wiem, o ile przyjemniej się trenuje i o ile więcej jesteś w stanie z siebie wycisnąć, kiedy nic Cię nie uwiera i nie boli. Pamiętasz ból, jaki powodują otarcia pod biustem jeszcze w dwa dni po zajęciach na siłownik? Panache Sport pozwoli Ci o nim zapomnieć raz na zawsze!