“Brafitting” dla facetów?

Temat męskiej bielizny sportowej, to temat tabu.

Mężczyźni nie lubią i nie potrzebują mówić o tym, jakiej bielizny potrzebują do uprawiania sportów.

Nie usłyszymy, że im niewygodnie, coś obciera, coś się obija, że potrzebują większego komfortu.

O bieliźnie damskiej słyszymy bardzo wiele. Mówimy o tym na okrągło, po to, by zadbać o nasz biust i zdrowie. Brafitting dla kobiet to już chleb powszedni, 2/3 z nas było choć raz w życiu u brafitterki i wie, jaki stanik wybrać, jaki rozmiar będzie odpowiedni i jaki ma to wpływ na komfort uprawiania sportu.

A co z facetami?

Na jednym z wydarzeń sportowych, na którym wystawiałam staniki sportowe i robiłam brafitting dla aktywnych pań, podszedł do mnie mężczyzna.
Zapytał:
– Czy ma pani majtki z hamakiem?
– Jakie majtki?
– Z hamakiem. Na jajka.
Pierwsza reakcja to osłupienie, druga, to rozbawienie, ale potem, gdy zaczęłam z nim rozmawiać, to otworzyłam szeroko o czy. Po co takie majtki? O co w nich chodzi?
Okazuje się, że przy bieganiu, graniu w piłkę, siatkówkę, kosza, jeździe na rowerze, panowie odczuwają dyskomfort ze względu na jądra. To one podczas aktywności huśtają się, obijają, a zwykłe majtki obcierają i nie utrzymują ich w jednej pozycji.
Na jakiś czas zapomniałam o rozmowie z tym panem, aż do momentu, gdy na targach bielizny natknęłam się na ten produkt. Dokładnie go obejrzałam, zobaczyłam o co chodzi z “hamakiem”. To jest pewnego rodzaju kieszonka, która doskonale wyprofilowana i obszyta, zapobiega nadmiernym ruchom jąder oraz dzięki nowoczesnej technologii tkanin nie obciera, nie odparza, oddycha i sprawia, że bieganie czy też inna aktywność staje się dużo mniej uciążliwa i bolesna.
Nikt nie kupuje kota w worku, a ja, mając misję wprowadzania produktów wyłącznie najwyższej jakości, postanowiłam wypróbować ten cud techniki na moim własnym, aktywnym mężu. Egzamin zdany na 5. Aby nie opierać się wyłącznie na jednej opinii, matki z hamakiem testowała większa ilość mężczyzn. Efekty mnie zaskoczyły: byli zachwyceni. Dlatego też, majtki dla panów znalazły się w StanikSportowy.pl
Prawdopodobnie w Twoim otoczeniu znajduje się mężczyzna uprawiający sport. Pewnie o tym nie mówi, ale jest duża szansa, że odczuwa ten dyskomfort. Zaskocz go nowym rozwiązaniem i podeślij ten wpis – być może zmieni to jego treningi o 180 stopni.
Jeżeli nie znalazłaś tutaj odpowiedniego wzoru czy rozmiaru, napisz do mnie na kontakt@staniksportowy.pl, a w ciągu maksymalnie 7 dni, bokserki męskie mogą być u Ciebie. Zapraszam!

Dodaj komentarz