Bezpłatny brafitting u Ciebie w domu!

Szukasz stanika sportowego? Nie wiesz, jaki powinnaś wybrać rozmiar? Nie kupuj za małego stanika jak na zdjęciu powyżej:))) Skorzystaj z bezpłatnego brafittingu bez wychodzenia z domu!

Stanik sportowy to zdecydowanie must have przy uprawniania jakiejkolwiek aktywności. Niezależnie od tego, czy biegasz czy jeździsz konno, czy uprawiasz jogę lub wykonujesz ćwiczenia siłowe, profesjonalny stanik sportowy powinien znaleźć się w Twojej szafie.

Dlaczego? Aby mieć zdrowie piersi, aby długo utrzymać ich kształt i dobrą kondycję, aby nie czuć bólu podczas ćwiczeń, aby w końcu sport stał się dużą przyjemnością, a nie myśleniem o niekomfortowym kołysaniu się biustu.

Kobietom często sprawia problem dobraniu odpowiedniego rozmiaru stanika sportowego. Od teraz możesz umówić się na specjalistyczny brafitting sportowy u siebie w domu. W ramach brafittingu omówię Twoją sylwetkę, nauczę Cię prawidłowo zakładać biustonosz (to nie jest takie oczywiste;), powiem na co zwrócić uwagę, podpowiem zaskakujące triki, aby długo utrzymać biust w dobrej kondycji i pozbyć się “pachowych bułeczek”;) Dokładnie Cię zmierzę, sprawdzisz wszystkie modele staników sportowych dostępne w ofercie, każdy możesz przymierzyć i dokonać zakupu, jeśli będziesz miała taką ochotę, lecz oczywiście nie musisz! Usługa ta jest całkowicie za darmo, aby wzrosła świadomość kobiet na temat własnego biustu.

Napisz do mnie na kontakt@staniksportowy.pl lub zadzwoń 691960234, a umówimy się na dogodny dzień i godzinę.

Specjalna oferta dla zapracowanych i zabieganych kobiet!

Zapraszam!

Magda

Dodaj komentarz